Etiketler

Erol: Üç Vekil Benden Daha Zengin

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Kanal Fırat Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık'ın sunduğu Gündem programında ülke ve Elazığ gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Elazığspor Kulüp Başkanı Öztürk: O Sözleri Ben Söylemedim

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, Pendik Maçı sonrasında ortaya atılan "Bu takımı Şahin Şerifoğulları düşürdü" şeklindeki sözün kendisine ait olmadığını söyledi.

Fezlekeler TBMM'de

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da aralarında bulunduğu CHP'li ve HDP’li milletvekilleri hakkında düzenlenen 10 fezleke, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığına sunuldu.

Geçmişten Günümüze Elazığ Milletvekilleri

Geçmişten günümüze Elazığ milletvekilleri. Elazığ'da en çok milletvekilliği yapan isimler kimler? Elazığ siyasetine damga vuran isimler. Elazığ'da en çok milletvekili çıkaran partiler hangileri? Bakanlık yapan Elazığlı siyasetçiler kimler? Tüm detaylar haberimizde...

İYİ Parti Milletvekilleri Elazığ TSO’yu Ziyaret Etti

İyi Parti Erzurum Milletvekilleri Muhammet Naci Cinisli ve Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu ile İyi Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Elazığ TSO'yu ziyaret ederek, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldiler…

Komisyon Üyeleri Depremzedeleri Ziyaret Etti

TBMM Deprem Araştırma Komisyonu Heyeti, Elazığ'da temaslarını sürdürüyor.