Politika

Başkan Yıldırım, OSB'de faaliyet gösteren işletmeleri ziyaret etti Başkan Yıldırım, OSB'de faaliyet gösteren işletmeleri ziyaret etti
CHP'nin Elazığ birinci sıra adayı kim olacak? CHP'nin Elazığ birinci sıra adayı kim olacak?
Savunma Sanayi Başkanı Demir: 'Bugün savunma sanayi ciromuz 10 milyar dolarları aştı' Savunma Sanayi Başkanı Demir: 'Bugün savunma sanayi ciromuz 10 milyar dolarları aştı'
Akın: Geçim ittifakı kuralım istiyoruz Akın: Geçim ittifakı kuralım istiyoruz
Savunma Sanayii Başkanı Demir: 'Yarın önümüzün kesilmesi ihtimali olan ürünlerin hepsinde yüzde yüz yerlilik diyoruz' Savunma Sanayii Başkanı Demir: 'Yarın önümüzün kesilmesi ihtimali olan ürünlerin hepsinde yüzde yüz yerlilik diyoruz'
AK Partili İnan: 'AK Parti Gençlik Kolları Türkiye'nin en güçlü gençlik kollarıdır' AK Partili İnan: 'AK Parti Gençlik Kolları Türkiye'nin en güçlü gençlik kollarıdır'
Bakan Yardımcısı Tunç: 'Bu yıl içerisinde bulunduğumuz bir kuraklık problemini ve riskini yaşıyoruz' Bakan Yardımcısı Tunç: 'Bu yıl içerisinde bulunduğumuz bir kuraklık problemini ve riskini yaşıyoruz'
AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan Elazığ'da AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan Elazığ'da
AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı İnan Elazığ'a gelecek AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı İnan Elazığ'a gelecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haziran ayı normalleşme takvimini açıkladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haziran ayı normalleşme takvimini açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bakan Soylu'ya destek Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bakan Soylu'ya destek
Bakan Soylu: Hedef ben değil, devletimizdir Bakan Soylu: Hedef ben değil, devletimizdir
Politika Haberleri

Başkan Yıldırım, OSB'de faaliyet gösteren işletmeleri ziyaret etti

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nde bir dizi ziyarette bulundu.

CHP'nin Elazığ birinci sıra adayı kim olacak?

CHP'nin Elazığ birinci sıra adayı kim olacak?

Savunma Sanayi Başkanı Demir: 'Bugün savunma sanayi ciromuz 10 milyar dolarları aştı'

Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, bugün 750'yi aşkın projelerinin olduğunu ve bunun çok önemli bir kısmının son 5 yılda başlatıldığını belirterek, 'Bugün savunma sanayi ciromuz 10 milyar dolarları aştı. İhracatımız ise 3 milyon dolarları aştı' dedi.

Akın: Geçim ittifakı kuralım istiyoruz

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, Öğretmen evi önünde 'Hepimizin Gündemi Geçim Derdi' konulu basın açıklaması yaptı. 

Savunma Sanayii Başkanı Demir: 'Yarın önümüzün kesilmesi ihtimali olan ürünlerin hepsinde yüzde yüz yerlilik diyoruz'

Yerli ve milliliğin önemine değinen Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, 'Asıl önem verdiğimiz konu, stratejik ve teknolojik derinliği ile yarın önümüzün kesilmesi ihtimali olan ürünlerin hepsinde yüzde yüz yerlilik diyoruz. Bu konuda tavizimiz olamaz' dedi.

AK Partili İnan: 'AK Parti Gençlik Kolları Türkiye'nin en güçlü gençlik kollarıdır'

Türkiye'nin en güçlü gençlik kolları yapılanması olduklarını belirten AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, 'Bugün Türkiye'nin her bir yanında teşkilatlanmış ve çalışmalarını hız kesmeden sürdüren bir gençlik kolları var. İnşallah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 2023, 2053, 2071 vizyonu ile çalışmaya devam ediyoruz' dedi.

Bakan Yardımcısı Tunç: 'Bu yıl içerisinde bulunduğumuz bir kuraklık problemini ve riskini yaşıyoruz'

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, pandemi ve sonrası yeni bir dönemde yeni strateji ve politikalara ihtiyaç olacağını belirterek, 'Bunlarla alakalı yeni yol haritalarımızı belirleyeceğiz. Bu yıl içerisinde bulunduğumuz bir kuraklık problemini ve kuraklık riskini yaşıyoruz. Bu kuraklık riski bize gıda arz güvenliğimizin sağlanması noktasında yeni politikalar ve yeni stratejileri belirleme görevi veriyor' dedi.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan Elazığ'da

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, gezi, inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Elazığ'a geldi.

Bakan Yardımcısı Tunç, merak edilen soruya cevap verdi

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı, Elazığlı başarılı bürokrat Mehmet Hadi Tunç, 'siyaset düşünceniz var mı?' sorusuna dikkat çeken bir cevap verdi. 

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı İnan Elazığ'a gelecek

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, 10 Haziran Perşembe günü Elazığ’a gelecek.

Elazığ'da 8 köy, 1 mahallede seçim heyecanı

Elazığ genelinde de ölüm veya farklı nedenlerle düşen muhtarlıklar için 8 köy ve 1 mahallede sandık başına gidildi.

DEVA Partisi İl Yönetimi Sahada

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ İl Başkanı Mehmet Kangal, il ve merkez ilçe yönetimi, 24 Ocak depreminde en çok hasar görün mahallelerden biri olan Abdullah Paşa mahallesini ziyaret etti.

HÜDA PAR Genel İdare Kurulunda Elazığ’dan 3 isim yer aldı

HÜDA PAR 4. Olağan Büyük Kongresini yaptı. Genel Başkan İshak Sağlam’ın aday olmadığı kongrede, Avukat Zekeriya Yapıcıoğlu Genel Başkan seçildi.

Erbakan, 'Türkiye'nin en zinde partisi olarak seçime hazırız'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, üyesi sayısı bakımından Türkiye'nin dördüncü siyasi partisi olma yolunda ilerlediklerini belirterek, "81 ilde, 900 ilçede teşkilatlarımız kuruldu ve bugün Türkiye’nin en büyük, en dinamik zinde teşkilatları olarak seçime girmeye hazırız.' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haziran ayı normalleşme takvimini açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Restoran, lokanta, kafeterya, pastane gibi yeme-içme yerleri sabah 07.00 ile akşam 21.00 saatleri arasında belirlenen kurallara göre masaya servis yapabilecek, saat 24.00’e kadar da paket servisini sürdürebilecektir. Üniversitelerin 2021-2022 eğitim öğretim yılı akademik takvimi 13 Eylül itibariyle başlayacak şekilde yürütülecektir' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bakan Soylu'ya destek

AK Parti grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, suç örgütü lideri Sedat Peker’in, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yönelik suçlamalarına yönelik cevap verdi. Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yanında olduğunu ve olmaya devam edeceğini söyledi.

Siyasette sinsi plan

Milletvekili Gürsel Erol, CHP'nin Elazığ'da iki vekil çıkaracağı iddiasını ortaya koysa da bu işin bu kadar kolay olmayacağını çok iyi biliyor.

Bakan Soylu: Hedef ben değil, devletimizdir

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı televizyon programında gündeme dair açıklamalarda bulunurken, “Benim hiçbir şeyden korkum yok. Alnımız açıktır. Bir organize suç şüphelisinin iftiraları, iddiaları saçmadır. Hedefteki ben değilim, devletimdir.” ifadelerini kullandı.

Başkan Şerifoğulları'ndan Bakan Soylu'ya Destek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya destek verdi. 

Toplam 136 haber.