Seçim Haberleri

Seçim Haberleri

AK Parti İl Başkanı Yıldırım: 'AK Parti, reformlar ve seçim başarılarıyla dolu 21 yılı geride bıraktı'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, partisinin 21. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Yıldırım: 'Tüm teşkilat mensuplarımız 2023 seçimleri öncesinde sahada aktif bir şekilde çalışıyor'

Tüm teşkilat mensuplarının 2023 seçimleri öncesinde sahada aktif bir şekilde çalıştığını belirten AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 'Her yere gitmeye çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın belirlediği hedef doğrultusunda ilk günkü azim ve kararlılıkla teşkilatımızla birlikte sahada olmaya devam edeceğiz' dedi.

Başkan Şerifoğulları’nın Bir Vaadi Daha Hayata Geçti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın bir seçim vaadi daha hayata geçti.

Elazığ'da Altyapı Yenileme Projesi için ilk imza atıldı

Altyapı Yenileme Projesi'nde ilk imzayı attıklarını dile getiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Seçim öncesi bu sorunun üzerine cesaretle gideceğimizi ve çözeceğimizi taahhüt etmiştik. Bu taahhüdümüzü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz' dedi.

Demirci'den Özcan'a sert tepki

Elazığlı sevilen iş insanı, ZİVER Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel DEMİRCİ, son zamanlarda Elazığ'da toplantılar yapan, seçime hazırlanan Ali ÖZCAN hakkında bir basın açıklaması yayınladı…

Karşısına rakip çıkmayan kadın muhtar, 18 yıldır görevinin başında

Elazığ'da köylülerin istediği üzerine 2004 seçimlerinde muhtarlığa aday olan 2 çocuk annesi Şükran Doydu Çimen, şimdiye kadar karşısına rakip çıkmadığı için 18 yıldır köyünün muhtarı olarak çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Adayı Koç, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Hizmet İş Sendikası Elazığ Şubesi Başkan Adayı Ahmet Fethi KOÇ, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin Başkanı Belli Oldu

Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı seçimi gerçekleştirildi.

Milletvekili Ağar ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, seçim bölgesi ve memleketi Elazığ'da Ziyaretlerini sürdürüyor.

İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Ercan: Yeni seçim kanunu cumhur ittifakının sonu olacak

İş insanı ve İyi Parti Milletvekili, aday adayı Yüksel Ercan, Ak Parti ve Ortağı tarafından meclise getirilen yeni seçim sistemi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Elazığ'ın ilk kadın muhtarıydı, koltuğu eşinden devraldı, köyün Emine ablası oldu

Elazığ'da, 1999 yılında girdiği seçimi kazanarak kentin ilk kadın muhtarı olan 61 yaşındaki Emine Altuntaş, son seçimde muhtarlığı eşinden alarak yeniden görev başına geçti. Uzun yıllardır muhtarlık yapan Altuntaş, yaptığı çalışmalarla köyün 'Emine ablası' oldu.

Elazığ OSB'de Başkan Öztürk güven tazeledi

Elazığ'da Organize Sanayi Bölgesi Başkanlık seçiminde mevcut başkan Suat Öztürk 115 oy alarak güven tazeledi.

Öztürk: Sanayicilerimizin desteği ile güçlü şekilde yola devam edeceğiz

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Başkanı Suat Öztürk, 12 Şubat'ta yapılacak EOSB Başkanlık seçimlerini yeniden kazanacaklarına inandıklarını belirterek, seçimden sonra daha güçlü bir şekilde yola devam edeceklerini söyledi.

Yıldırım: Sivil toplum kuruluşları şehrin taşıyıcı sütunlarıdır

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, esnaf odaları seçimlerinin ardından başkan ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Satıcı: Esnafımızın takdirine saygı duyuyoruz

Elazığ Karma Esnaf Odası Başkan Adayı Salih Satıcı, 15 Ocak Cumartesi günü seçimde oy kullanan esnaflara teşekkür ederek başkan seçilen Hakan Albayrak’a başarılar diledi.

Milletvekili Ağar'dan yoğun tempo

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, memleketi ve seçim bölgesi Elazığ’da gezi ve incelemelerini sürdürüyor.

Başkan Adayı Satıcı esnaflara seslendi

Elazığ Karma Esnaf Odası Başkan Adayı Salih Satıcı, 15 Ocak Cumartesi günü yapılacak seçimlerde tüm üyelerini oy kullanmaya beklediklerini ifade ederek çok iyi bir seçim süreci geçirdiklerini söyledi.

Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Oda Başkanlığına Cebrail Top seçildi

Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası Başkanlığı’na mevcut başkan Cebrail Top seçildi.

Elazığ Şoförler Odası Başkanlığına Şevket Toraman seçildi

Elazığ Şoförler Odası Başkanlığına mevcut Başkan Şevket Toraman seçildi.

Türkoğlu, iddialara yanıt verdi

Elazığ Berberler ve Kuaförler Oda Başkanı Nizamettin Türkoğlu, 9 Ocak tarihinde oda seçimlerinin yapılacağını hatırlatarak seçim öncesi iddialara yanıt verdi.

Başkan adayı Ömer'in vaatleri herkesi şaşırttı

Elazığ’da bir köydeki ilkokulda başkanlık seçiminde aday olan 2’nci sınıf öğrencisi Ömer Asaf Uc’un okul duvarlarına astığı fotoğrafının altına ‘Ömer Asaf Uc’a oy verin, gerisini boş verin’ gibi yazılar hem güldürdü hem de seçimi kazandırdı.

Başkan adayı Evsen çalışmalarını sürdürüyor

Elazığ Kahveciler ve Kıraathaneciler Esnaf Odası Başkan Adayı Ferhat Evsen, Seçim çalışmalarına aralıksız şekilde devam ettikleri ifade ederek esnafların sorunlarını gür şekilde dile getireceklerini söyledi.

Türkoğlu, başkanlığa yeniden aday

Elazığ Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, Ocak ayında yapılacak seçimlerde oda başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Macit ve Erkal tek listeden seçime girecek

Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkan Adayları Özer Macit ve Hakan Gökhan Erkal seçime tek liste ile girme kararı aldı.

Akıllı Kent Proje Çalışmaları Devam Ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim vaatleri arasında yer alan “Akıllı Kent” projesi hayata geçiyor.

Satıcı: Esnafımızın sorunlarını çözecek ekibiz

Elazığ Karma Esnaf Odası Başkan Adayı Salih Satıcı, Seçim çalışmalarına aralıksız şekilde devam ettikleri ifade ederek esnafların sorunlarını gür şekilde dile getireceklerini söyledi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan: 'Yeni ittifaklar, alternatiflerin çıkması mümkün, yeni partiler kuruluyor'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, seçimlere kendi başlarına girmeyi istediklerini ancak bunun ittifak konusunda kırmızı çizgi çekmek anlamına gelmediğini belirterek, 'Seçime yakın dönemde, 3-6 ay kala yeni kombinasyonların, yeni ittifaklar, alternatiflerin çıkması mümkün. Yeni partiler kuruluyor. Mevcut ittifaklarda değişiklikler olması mümkün. Bu tabloyu o zaman değerlendirip, teşkilatlarımızla istişare yapıp bir karar verilecektir' dedi.

Başkan Şerifoğulları Basın ve Musiki Müzesi çalışmalarını inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, seçim vaatleri arasında yer alan Müzeler Şehri Elazığ projesi kapsamında hayata geçirilen Elazığ Basın Müzesi ve Elazığ Musiki Müzesi’nde yapılan çalışmalara ilişkin incelemelerde bulundu.

Macit: Esnafımız zor günler geçiriyor

Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkan Adayı Özer Macit, 'Ocak ayında yapılacak oda seçimleri dolayısıyla mevcut yönetimin göz boyama çalışmaları yaptığını ifade ederek, 'Şimdiye kadar neredeydiniz?' diye sordu.

OSB Başkanı Öztürk: Siyasiler seçimden elini çeksin

Elazığ OSB Başkanı Suat Öztürk, OSB seçimlerine siyasi müdahalenin olmaması gerektiğini belirterek, 'Üçüncü şahıs insanlar, gelip organize sanayi bölgesini karıştırırlarsa karşılarında beni bulurlar. Onun için herkes ayağını denk alsın' dedi.