Etiketler

Başkan Şerifoğulları’ndan İlçelere Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Palu, Kovancılar, Karakoçan ve Sivrice ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları, 'Belediyecilik hizmetleri gönül işidir'

Belediyecilik hizmetlerinin gönül işi olduğunu belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Belediyecilik hizmetleri gönül işidir. AK Parti belediyecilik anlayışının temelinde de gönül birliği yatar. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin' dedi.

Başkan Şerifoğulları'ndan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, 'Kamuoyunu hızlı ve etkili bir biçimde bilgilendirmek için gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveriyle çalışan basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum.' dedi.

Başkan Şerifoğulları'ndan Kurban Bayramı Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında; 'Kurban Bayramı'nın milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.' dedi.

Başkan Şerifoğulları Proje Çalışmalarını İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yapımı devam eden projeleri yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Şerifoğulları’ndan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında; 'Aziz milletimizin içimizdeki hainlere karşı verdiği destansı mücadele ve elde ettiği şanlı zafer, tarihe altın harflerle yazılmıştır. 15 Temmuz destanının 5. yıl dönümünde, demokrasi ve vatan uğruna can veren kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.' dedi.

Başkan Şerifoğulları: 'Bu güzel şehri hep birlikte el ele, gönül gönüle daha güzel yarınlara taşıyacağız'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Şerifoğulları, Bu güzel şehri hep birlikte el ele, gönül gönüle daha güzel yarınlara taşıyacağız dedi.

Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları: 'Gece gündüz durmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz'

Şehri geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçirdiklerini belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kadim şehir Elazığ'ımızın sıkıntılarını bertaraf edebilmek adına gece gündüz durmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz dedi.

Kent –Köy Yaşam Alanı Ziyaretçilerini Ağırladı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile birlikte Kent-Köy Yaşam Alanını ziyaret ettiler.

Başkan Şerifoğulları esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 1 Temmuz itibarıyla başlayan yeni normalleşme süreciyle birlikte esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Şerifoğulları: ‘Türkiye Drone Şampiyonası Öncesi Hazırlıklarımızı Tamamladık’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, TEKNOFEST himayesinde 3-4 Temmuz tarihlerinde Elazığ’da gerçekleştirilecek Türkiye Drone Şampiyonası’nın yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.

Başkan Şerifoğulları’ndan Esnaf Ziyareti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Gazi Caddesi esnafını ziyaret ederek, ‘hayırlı işler’ temennisinde bulundu.

Başkan Şerifoğulları: 'Türkiye Drone Şampiyonasının paydaşı olmaktan dolayı gururluyuz'

Elazığ'ın potansiyel olarak her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilecek kapasiteye sahip olduğunu belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Türkiye Drone Şampiyonasının paydaşı olmaktan dolayı gururluyuz. Her türlü imkanı sağladığımız bu önemli organizasyon, ulusal ve uluslararası alanda şehrimizin tanıtımına da önemli ölçüde katkı sağlayacaktır dedi.

ELİYGAD'dan Başkan Şerifoğulları'na ziyaret

Elazığ basınının güçlü sesi ELİYGAD Yönetimi, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı makamında ziyaret etti. 

Başkan Şerifoğulları’ndan YKS’ye Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 26-27 Haziran tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) katılacak adaylara başarı temennisinde bulunarak, şunları kaydetti:

Mega Projede İnşaat Çalışmaları Devam Ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın mega projeleri arasında yer alan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı Yer Altı Otoparkı ve Meydan Düzenleme Projesi inşa çalışmaları sürüyor. Proje, vatandaşlardan da büyük beğeni topluyor.

Başkan Şerifoğulları, Salıbaba Mahalle Sakinleriyle Buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ‘birlikte yönetim’ ilkesi çerçevesinde mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Şerifoğulları ziyaretleri kapsamında Salıbaba Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları yangın yerinde incelemelerde bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Sebze Halinde çıkan yangın alanına giderek İtfaiye Müdürlüğü yetkililerinden zarar gören iş yerleri hakkında bilgi aldı.

Elazığ Şehirler Arası Otobüs Terminali İnşası Sürüyor

Elazığ Belediyesi tarafından şehrin gelecek vizyonuna değer katacak bir konseptle başlatılan yeni otobüs terminali inşası ilerliyor.

Elazığ Belediyesi’nden Evi Yanan Aileye Yardım

Elazığ Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla yardıma muhtaç ailelere umut olmaya devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları Ulukent’te Yapılan Çalışmaları İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ulukent Mahallesi’nde gerçekleştirilen belediye çalışmalarını yerinde görmek amacıyla bir dizi inceleme ziyaretinde bulundu.

Başkan Şerifoğulları: 'Doğaya yatırım yapmayı sürdürüyoruz'

Elazığ için çalışmaya ve üretmeye devam ettiklerini belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Doğaya yatırım yapmayı sürdürüyoruz. Bu doğrultuda Güneş Enerji Santrali'ne (GES) yönelik çalışmalarımız da her geçen gün artarak devam ediyor' dedi.

Başkan Şerifoğulları'ndan Bakan Soylu'ya Destek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya destek verdi. 

Traktörcüler sitesi inşaatında çalışmalar ilerliyor

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın büyük önem verdiği projeler arasında yer alan Traktörcüler Sitesi inşaatında çalışmalar hızla ilerliyor.

Başkan Şerifoğulları: Şehrimizin bugünü ve geleceği için aşkla çalışıyoruz

Daha kaliteli, yaşanabilir bir şehir hedefiyle şehrin dört bir yanına adil hizmet götürme noktasında mahalle ziyaretlerini önemsediklerini belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Şehrimizin bugünü ve geleceği için aşkla ve gayretle hizmet üretmeye devam ediyoruz' dedi.

Yumruklar Elazığ için birleşti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı makamında ziyaret etti.

Şerifoğulları: Elazığlılara Hizmet Etmekten Onur Duyuyoruz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ramazan Bayramı dolayısıyla belediye birimlerini gezerek personelle bayramlaştı.

Başkan Şerifoğulları, çalışmaları yerinde inceledi

Elazığ Belediyesi, daha yaşanabilir ve daha yeşil bir Elazığ için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Elazığspor Kulüp Başkanı Öztürk: O Sözleri Ben Söylemedim

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, Pendik Maçı sonrasında ortaya atılan "Bu takımı Şahin Şerifoğulları düşürdü" şeklindeki sözün kendisine ait olmadığını söyledi.

Arsa Mafyasının Önüne Böyle Geçilecek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ihtiyaç olması halinde şehrin farklı bölgelerinde yeni imar alanları açmakta bir beis görmediklerini belirterek, böyle bir gelişme olması halinde hem arsa mafyalarının önüne geçebilme hem de vatandaşların arazilerini koruyabilme adına, bir yıl öncesinden duyuru yapacaklarını söyledi.