Etiketler

Birlik Başkanlığına İhsan Akmurat seçildi

Baskil Kayısı Birliği Başkanlığına Baskil Belediye Başkanı Av. İhsan Akmurat seçildi

Trenin çarptığı kadın hayatını kaybetti

Elazığ'da raylarda hareketsizce duran kadın, trenin çarpması sonucu kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. O anlar ise kameralara saniye saniye yansıdı.

Asırlık istasyon, şehit polis Fethi Sekin anısına müze oldu

Elazığ'ın Baskil ilçesinde 93 yıllık tren istasyonu, şehit polis Fethi Sekin anısına özel bir oda da oluşturularak, kültür, sanat evi ve müzeye dönüştürülerek son aşamaya getirildi.

Çocuklar, şehit Fethi Sekin'in kabrini ziyaret edip, müzesini gezdi

Elazığ'da çocuklar, Baskil ilçesinde bulunan Şehit Polis Fethi Sekin'in kabrini ziyaret edip dua ederek, eşyalarının sergilendiği müzeyi gezdi.

Baskil Belediye Başkanı Akmurat İddialara İlişkin İlk Kez Konuştu

Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat, Baskil Belediyesi ve bir dernek aracılığıyla Avrupa'ya insan kaçakçılığı yapıldığı iddiaları üzerine açıklama yaptı. 

Vali Yırık: Kimin ne kusuru varsa, o kusurun karşılığı yapılacak

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, bazı belediyelerin birtakım dernekler vasıtasıyla protokol yaparak yurt dışına gönderdikleri kişilerin geri dönmemesi olayına ilişkin açıklama yaptı.

Beyin Kanaması Geçiren Veteriner Hekim Hayatını Kaybetti

Baskil Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğünde görevli veteriner hekim Bülent Yeğin, beyin kanaması nedeniyle hayatını kaybetti.

Elazığ'da ağaçlar beyaz gelinliğini giydi

Türkiye'de aroması ve kalitesi ile ilk sıralarda yer alan Elazığ'ın Baskil ilçesinde 100 bin dekar alanda dikili bulunan yaklaşık 1 milyon kayısı ağacı çiçek açtı, ortaya görsel şölen çıktı.

Baskil'de Kayısıyı Don Vurdu

Elazığ'da geçtiğimiz gün etkili olan kuvvetli rüzgar ve soğuk hava meyve ağaçlarını olumsuz etkiledi. 

SP İl Yönetimi Baskil ilçesini ziyaret etti

Saadet Partisi Baskil ilçe divan toplantısı Elazığ İl Başkanı Akın ve il yönetim kurulunun katılımıyla Baskil ilçesinde gerçekleşti.

Doktor Balıklar mesaiye hazırlanıyor

Elazığ'da sağlık turizmine büyük katkı sağlayacak önemli bir keşif yapıldı. 

Baskil Turizme Açılıyor

Elazığ'ın Baskil İlçesi Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, tarihi mekanlar da incelemelerde bulunarak ilçenin turizm anlamında bir destinasyon merkezi olması için çalışma yaptıklarını belirtti.