Ak Parti Haberleri

Ak Parti Haberleri

Başkan Yıldırım, yerel yönetimler bölge toplantısına katıldı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti Genel Merkezi tarafından Şırnak’ta düzenlenen ve 22 ilin belediye başkanının dâhil olduğu Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı’na katıldı. 

Yıldırım: 2023 seçimleri tarihi bir sınav olacak

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yükünü hafifletmek için her daim sahada aktif olduklarını belirterek, 2023 seçimlerinden en iyi sonucu alabilmek için durmadan çalıştıklarını kaydetti. 

AK Parti'li eski Belediye Başkanı Mehmet Sait Dağoğlu hayatını kaybetti

Elazığ'ın Palu ilçesi eski Belediye Başkanı Mehmet Sait Dağoğlu, hayatını kaybetti.

Vali Yırık: 'Vali-Mülkiye Başmüfettişliğine atanmamın AK Parti İl Başkanı ile ilişkilendirmeye çalışılmasını üzülerek takip ediyorum'

Resmi Gazete'de yayımlanan karar doğrultusunda mülkiye başmüfettişliğine atanan Elazığ Valisi Erkaya Yırık, 'Mülkiye Başmüfettişliğine atanmamın kasıtlı ve art niyetli bir şekilde AK Parti İl Başkanı ile ilişkilendirmeye çalışılmasını üzülerek takip ediyorum' dedi.

Başkan Yıldırım, semt pazarını ziyaret etti

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Salı Pazarı olarak bilinen semt pazarını ziyaret ederek esnaflarla ve alışveriş yapmaya gelen vatandaşlarla sohbet etti. 

Milletvekili Ağar ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, seçim bölgesi Elazığ'da ziyaretlerini sürdürüyor.

Akçakiraz Belediyesinden 30 milyon liralık dev yatırım

Elazığ'ın AK Parti'li Akçakiraz Belde Belediyesi tarafından 30 milyon lira harcanarak yapılan Su ve Kanalizasyon Altyapı Projesi (SUKAP), Güneş Enerjisi Santrali Projesi (GES) ve Akçakiraz Belediyesi Millet Kıraathanesi ile Kültür Kütüphanesi binası, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Başkan Yıldırım'dan yeni eğitim öğretim yılı açıklaması

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Siyasette trol gerginliği

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un bir biriyle çelişen ifadelerinin yer aldığı video büyük tartışma yarattı. 

Milletvekili Ağar Ziyaretlerini Yoğun Tempoda Sürdürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, seçim bölgesi Elazığ'da ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Gittiği yerlerde yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanan Milletvekili Ağar, hemşehrilerinin sorunlarını ve taleplerini dinliyor.

Başkan Yıldırım'dan ateşin kahramanlarına moral ziyareti

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, yangınlarla mücadelede özveriyle çalışan personellere moral ziyareti gerçekleştirdi. 

Başkan Şerifoğulları, 'Belediyecilik hizmetleri gönül işidir'

Belediyecilik hizmetlerinin gönül işi olduğunu belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Belediyecilik hizmetleri gönül işidir. AK Parti belediyecilik anlayışının temelinde de gönül birliği yatar. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin' dedi.

Milletvekili Ataş: 'Fırat Üniversitesi bölgeye ciddi katkılar sağlayan bir üniversite'

Fırat Üniversitesi'nin marka üniversitelerden birisi olduğunu belirten AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK üyesi Mustafa Ataş, 'Fırat Üniversitesi çok ciddi bilim adamları ve akademisyenler yetiştiren, bölgeye de ciddi katkılar sağlayan bir üniversite' dedi.

Özür Dile!

Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELİYGAD) Başkanı Muhammet Baygeldi, Elazığ'ın sorunlarının çözümü için canla, başla çalışan gazetecilere 'işinizi ya adam gibi yapın yada bu şehirden gidin' deme cüretini gösteren AK Parti İl Başkan Yardımcısı Kemal Tan'ın, sarfettiği sözlerden dolayı özür dilemesini istedi. 

Başkan Yıldırım'dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü “ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Yıldırım: 2023'e sağlam ve emin adımlarla ilerliyoruz

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, parti olarak 2023 hedeflerine sağlam ve emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.

Kent –Köy Yaşam Alanı Ziyaretçilerini Ağırladı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile birlikte Kent-Köy Yaşam Alanını ziyaret ettiler.

Milletvekili Balık'tan ELİYGAD'a ziyaret

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneğini (ELİYGAD) ziyaret etti.

Yıldırım, partisinin belediye başkanlarıyla bir araya geldi

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, partisinin belediye başkanlarıyla bir araya geldi.

Başkan Yıldırım'dan ELİYGAD'a ziyaret

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, geçtiğimiz günlerde kurulan ve internet yayıncılarını bir çatı altında toplayan Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği’ni (ELİYGAD) ziyaret etti.

Başkan Yıldırım, OSB'de faaliyet gösteren işletmeleri ziyaret etti

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nde bir dizi ziyarette bulundu.

Demir, İl Başkan Yardımcısı oldu 

AK Parti Elazığ İl Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Demir, Ak Parti İl Başkan Yardımcılığına getirildi.

AK Partili İnan: 'AK Parti Gençlik Kolları Türkiye'nin en güçlü gençlik kollarıdır'

Türkiye'nin en güçlü gençlik kolları yapılanması olduklarını belirten AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, 'Bugün Türkiye'nin her bir yanında teşkilatlanmış ve çalışmalarını hız kesmeden sürdüren bir gençlik kolları var. İnşallah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 2023, 2053, 2071 vizyonu ile çalışmaya devam ediyoruz' dedi.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan Elazığ'da

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, gezi, inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Elazığ'a geldi.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı İnan Elazığ'a gelecek

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, 10 Haziran Perşembe günü Elazığ’a gelecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bakan Soylu'ya destek

AK Parti grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, suç örgütü lideri Sedat Peker’in, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yönelik suçlamalarına yönelik cevap verdi. Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yanında olduğunu ve olmaya devam edeceğini söyledi.

Uzak Yakın Demeden Gönüllere Dokunuyor

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, şehir merkezinin yanısıra ilçe, belde ve köyleri de sık sık ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geliyor.  

AK Parti Keban ilçe başkanlığına 11 aday başvurdu

AK Parti Keban ilçe başkanlığı için temayül yoklaması yapıldı. 

Yumruklar Elazığ için birleşti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı makamında ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları, anket sonucunu açıkladı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Genel Merkezinin 24 Ocak depreminden sonra Elazığ'da yaptırdığı seçim anketinin sonuçlarını açıkladı.